kolejnyetap-aga
... już nie sama - jest nas troje ...
wtorek, 8 lipca 2014
71
Wszystko jest dobrze. Dzidzi ma 68 mm i będzie najprawdopodobniej drugi chłopczyk :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz