piątek, 10 sierpnia 2012

23

D. zapewnia, ze jestem najważniejsza...tylko dlaczego mam wątpliwości i dlaczego akurat 2 miesiące przed ślubem.

4 komentarze:

  1. Kochana kiedyś te wątpliwość nadejść musiały... przypomnij sobie jak było ze mną....

    OdpowiedzUsuń
  2. chyba każda miała takie wątpliwości przed ślubem.. u mnie doszło do tego, że oddałam teraz Mężowi pierścionek i kazałam każdemu z nas iść w swoją stronę..

    OdpowiedzUsuń